مشاوره
مشاوره تلفنی
تحت قرارداد با مراکز دندان پزشکی معتبر و شناخته شده در تهران ( و سایر شهرستان ها )

وب سایت خبری تبلیغاتی تاپ دنتیس طرف قرارداد با پزشکان معتبر

  • تصویر یک
  • تصویر دو
  • تصویر سه
  • تصویر چهار

mc2

به‌کارگیری دندانپزشکی دیجیتال در نگاه اول کاری دشوار به نظر می‌رسد، ولی راهکار‌هایی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد، این راه را برای شما ساده خواهد کرد.

مدیریت و چگونگی پیاده‌سازی دندانپزشکی دیجیتال، یکی از گام‌های مهمی است که کیفیت کار شما را بالا برده و از خستگی ناشی از فشار کار می‌کاهد. با بهره‌گیری از این روش، به‌تدریج سطح خدمات‌دهی و در‌نتیجه رضایت‌مندی بیماران بالا خواهد رفت.

صنعت دندانپزشکی طی سال‌ها با کمک گرفتن از فناوری دیجیتال، مراحل متعددی را برای درمانی موثر‌تر و صحیح‌تر مورد استفاده قرار داده‌است. این مراحل به‌وسیله رایانه‌های پیشرفته برای کسب نتایج قابل توجه اداره شده و به کمک ماژول‌های هوشمند، ارتباط میان اعضای کادر پزشکی بیشتر می‌شود، همین موضوع کیفیت خدمات‌رسانی را بالا می‌برد.

دو تکنولوژی CAD و CAM، بخشی از پیشرفت‌های دیجیتال در‌ زمینه دندانپزشکی است که اثر‌بخشی، سرعت و دقت پزشکان را بالا می‌برد. این تکنولوژی ها برای طراحی و ساخت فریم وُرک‌های فلزی، اینله، اباتمنت، انواع روکش‌ها و ونیرها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

CBCT، یکی دیگر از تکنیک‌های پیشرفته‌ای است که در جراحی‌های مربوط به ایمپلنت، در تشخیص و درمان به پزشکان کمک می‌کند.

     

در ادامه شش راهکار مهم که به کمک آنها می‌توان با موفقیت به دندانپزشکی دیجیتال روی آورد را معرفی می‌کنیم.

1. هدفی جامع و بزرگ داشته باشید.

برای این‌که بتوانید تکنیک دندانپزشکی دیجیتال را شروع کنید، ابتدا باید بزرگ فکر کنید. پیش از آغاز باید تمام جوانب کار را درنظر گرفته و با برنامه‌ریزی درست پیش بروید. این مرحله شامل پروسه‌های کاری، آمادگی کادر درمانی و مهارت‌های پزشکی می‌شود. تنها در این صورت به تغییرات موثر بوده و رضایت و بازدهی مورد انتظار را کسب خواهید کرد. روش‌هایی که شما و تیم پزشکیتان را سریع‌تر با تغییرات و فناوری جدید هماهنگ می‌کند بشناسید. برای این کار باید با اعضای تیم پزشکیتان در تعامل بوده و روابط نزدیک و بی‌پرده‌ای با آنها داشته باشید، به این ترتیب مطمئن خواهید شد که آنها آمادگی لازم را برای رسیدن اهداف پیش‌ رو دارند یا خیر.

   

2. احتمال بروز مشکلات را پیش‌بینی کرده و استراتژی‌ لازم برای رفع آنها را بدانید.

گاهی ممکن است تعدادی از اعضای تیم شما درکی از فناوری نداشته باشند. ممکن است برخی هم آمادگی قبول تغییرات را نداشته و یا علاقه‌ای به شرکت در این تحولات نداشته باشند. به همین دلیل باید توانایی پیش‌بینی این مشکلات را داشته و در صورت بروز آنها، استراتژی‌های لازم را به‌کار بگیرید. در چنین شرایطی باید بتوانید روی کار پزشکیتان تاثیر‌گذار باشید. با گفت‌و‌گو می‌توانید دیدگاه اعضای تیم را تغییر داده و آنها را از مزایای دندانپزشکی دیجیتال آگاه کنید.

   

3. با لابراتورتان در مورد تغییرات صحبت کنید.

فراموش نکنید که درمورد دگرگونی‌های دیجیتال با لابراتوار خود صحبت کرده و آنها را از شرایط جدید باخبر کنید. از آن به بعد ممکن است نیاز باشد به کیفیت اسکن‌ها و سایر داده‌های دیجیتالی که برای بررسی به لابراتوار می‌فرستید توجه کرده و از صحت و قابل اطمینان بودن پاسخ‌هایی که از آن‌جا به شما داده می‌شود آگاه شوید. این همکاری باعث می‌شود که بهترین نتایج را از به روز کردن کلینیک خود به‌دست آورید.

   

4. متوجه نکات ریز و جزئی باشید.

استفاده از فناوری دیجیتال جدید نه تنها تغییر در شیوه‌های قدیمی دندانپزشکی را شامل می‌شود، بلکه تغییر در مواد و ترکیبات مصرفی و تکنیک‌های دندانپزشکی را نیز دربر می‌گیرد. از طرفی باید اطلاعات و توجه کافی درمورد هر فناوری جدیدی که به‌کار می‌گیرید داشته باشید.

   

5. هیچ‌گاه یادگیری را متوقف نکنید.

جایگزین کردن فناوری دیجیتال با عمل‌ها و روش‌های قدیمی، کار طاقت‌فرسایی به‌نظر می‌رسد. اما شما می‌توانید با یادگیری دائمی، به‌ روز بودن و آگاهی از فناوری‌های تازه ، این مشکلات را بر‌طرف کنید.

   

6. شکیبایی اهمیت بالایی دارد.

صبر و شکیبایی، شما را در رسیدن اهدافتان یاری خواهد کرد. همیشه به یاد داشته باشید که شما و تیم پزشکیتان تازه شروع به یادگیر کرده‌اید و هر فرد به شکلی متفاوت خود را با شرایط جدید سازگار می‌کند. شما به‌عنوان مدیر و صاحب کلینیک، باید شکیبایی خود را حفظ کرده و به‌طور دائم کادر پزشکیتان را در این مسیر تازه راهنمایی کنید. به این ترتیب شاهد تحقق اهدافتان در زمینه دندانپزشکی دیجیتال خواهید بود و انتظارات بیماران را بهتر و بیشتر از گذشته به‌دست خواهید آورد.

تبلیغات

تصویر

اخبار و مقالات

اخبار
IMAGE بهترین مسکن برای کودکان در طی درمان های دندانپزشکی
یکشنبه, 16 ارديبهشت 1397
محققان دانشگاه اوهایو ایالات متحده کشف کردند که میدازولام دهانی (Midazolam)...
ادامه مطلب ...
IMAGE شش راهکار مفید برای شروع استفاده از دندانپزشکی دیجیتال
یکشنبه, 16 ارديبهشت 1397
به‌کارگیری دندانپزشکی دیجیتال در نگاه اول کاری دشوار به نظر می‌رسد، ولی...
ادامه مطلب ...

تبلیغات

تصویر

طراحی سایت توسط : شرکت ایفانت | سئو توسط :لرنو وب