مشاوره
مشاوره تلفنی
تحت قرارداد با مراکز دندان پزشکی معتبر و شناخته شده در تهران ( و سایر شهرستان ها )

وب سایت خبری تبلیغاتی تاپ دنتیس طرف قرارداد با پزشکان معتبر

  • تصویر یک
  • تصویر دو
  • تصویر سه
  • تصویر چهار

سایت علمی/ تبلیغاتی Topdentists در سال 1395 بعنوان اولین مرجع اطلاعاتی با هدف ارائه به روزترین اطلاعات در حوزه ی سلامت دهان و دندان و نیز معرفی دندانپزشکان برگزیده ، به منظور بهره برداری عموم همشهریان و هموطنان عزیز راه اندازی گردید .

با کمک بررسی های تیم علمی و پژوهشی این مرکز و نیز تحقیق و بررسی های میدانی بعمل آمده توسط کارشناسان ما ، این امکان برای شما عزیزان فراهم گردیده تا از معلومات و تجارب دندانپزشکان معتبر و مجربی که در سطوح بالای علمی و عملی بین المللی دارای مقالات متعددی هستند نیز بهره مند گردید.

وب  سایت Topdentists این امکان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که  با صرف کمترین زمان و بدون هزینه ، دندانپزشک مجرب خود را در نزدیکترین مکان به محل کار یا سکونت خود پیدا کرده و از خدمات آنها بهره مند شوید.

کلیه دندانپزشکان گرامی نیز تنها با عضویت در این سایت می توانند نسبت به ارائه اطلاعات شغلی ، نحوه ی ارتباط  ( آدرس و شماره تماس مطب، ساعات کاری و پذیرش بیماران) و نیز ثبت مقالات و بازنشر آن از طریق این وب سایت تخصصی اقدام فرمایند.

امید است با یاری خداوند منان قدمی در جهت رشد و ارتقای سطح آگاهی عمومی و اختصاصی شما عزیزان در حوزه ی بهداشت دهان و دندان ، برداشته شود.

طراحی سایت توسط : شرکت ایفانت | سئو توسط :لرنو وب